معلمان مدارس غیرانتفاعی مشمول رتبه بندی معلمان قرار می گیرند؟ | روزنو

Roozno | پایگاه خبری تحلیلی روزنو

به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
کد خبر: ۴۸۹۷۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۳ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰
کسانی که به عنوان دبیر، آموزگار، هنرآموز، مشاور، مراقب سلامت، معاونین و کادر مدرسه در مدارس دولتی کار می کنند مشمول رتبه بندی قرار می…

معلمان مدارس غیرانتفاعی مشمول رتبه بندی معلمان قرار می گیرند؟

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در خصوص اینکه آیا تمام معلمان تحت نظام رتبه بندی قرار می‌گیرند، اظهار می‌کند: طبق بند ۲ ماده ۲ قانون افراد مشمول، شناسایی شده و در آن قید شده کسانی که در مدارس دولتی مشغول به کار هستند و به عنوان دبیر، آموزگار، هنرآموز، مشاور، مراقب سلامت، معاونین و کادر مدرسه فعالیت می‌کنند. ولی متأسفانه قشر ضعیف خدمتگزاران را نتوانستیم لحاظ کنیم که چون عنوان لایحه رتبه بندی معلمان است نمی‌شد این کار را انجام داد و آموزش و پرورش به دنبال این است که از طریق راهکارهای دیگری در ارتقای جایگاه آنها مؤثر باشد.

نظر شما
نظراتی كه حاوی توهین و مغایر قوانین کشور باشد منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
ویژه روز
عکس روز
خبر های روز