برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۰ | روزنو

Roozno | پایگاه خبری تحلیلی روزنو

به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
کد خبر: ۴۸۲۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۰ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
برنامه بازی‌های مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ که در ۱۱ شهر مختلف قاره‌سبز از ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و ۱۶ تیر ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد را گروه‌به‌گروه و مرحله‌به‌مرحله مشاهده می‌کنید.

برنامه گروه A یورو ۲۰۲۰:
جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
ترکیه – ایتالیا (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
ولز – سوئیس (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
ترکیه – ولز (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)
ایتالیا – سوئیس (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)

یک‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
ایتالیا – ولز (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)
سوئیس – ترکیه (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)

برنامه گروه B یورو ۲۰۲۰:
شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
دانمارک – فنلاند (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)
بلژیک – روسیه (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
فنلاند – روسیه (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
دانمارک – بلژیک (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
فنلاند – بلژیک (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
روسیه – دانمارک (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)

برنامه گروه C یورو ۲۰۲۰:
یک‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
اتریش – مقدونیه‌شمالی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
هلند – اوکراین (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)

پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
اوکراین – مقدونیه‌شمالی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
هلند – اتریش (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
اوکراین – اتریش (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)
مقدونیه‌شمالی – هلند (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آمستردام – هلند)

برنامه گروه D یورو ۲۰۲۰:
یک‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
انگلیس – کرواسی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
اسکاتلند – جمهوری‌چک (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
کرواسی – جمهوری‌چک (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)
انگلیس – اسکاتلند (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

سه‌شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
جمهوری‌چک – انگلیس (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)
کرواسی – اسکاتلند (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)

برنامه گروه E یورو ۲۰۲۰:
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
لهستان – اسلواکی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
اسپانیا – سوئد (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
سوئد – اسلواکی (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
اسپانیا – لهستان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
سوئد – لهستان (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
اسلواکی – اسپانیا (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

برنامه گروه F یورو ۲۰۲۰:
سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
مجارستان – پرتغال (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
فرانسه – آلمان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
مجارستان – فرانسه (ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
پرتغال – آلمان (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
آلمان – مجارستان (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)
پرتغال – فرانسه (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)

برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰:
شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه یوهان کرویف آرنا – هلند)
بازی شماره ۲: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه C (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

یک‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۳: تیم اول گروه C – تیم سوم گروه D/ E/ F (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پوشکاش‌آرنا بوداپست – مجارستان)
بازی شماره ۴: تیم اول گروه B – تیم سوم گروه A/ D/ E (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه لاکارتوخا سویا – اسپانیا)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۵: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه پارکن کپنهاگ – دانمارک)
بازی شماره ۶: تیم اول گروه F – تیم سوم گروه A/ B/ C (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ملی بخارست – رومانی)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۷: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)
بازی شماره ۸: تیم اول گروه E – تیم سوم گروه A/ B/ C/ D (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو – اسکاتلند)

برنامه مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰:
جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: برنده بازی شماره ۶ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۵ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کرستوفسکی سن‌پترزبورگ – روسیه)
بازی شماره ۲: برنده بازی شماره ۴ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۲ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه آلیانتس‌آرنا مونیخ – آلمان)

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۳: برنده بازی شماره ۳ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۱ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه الیمپیا باکو – آذربایجان)
بازی شماره ۴: برنده بازی شماره ۸ یک‌هشتم نهایی – برنده بازی شماره ۷ یک‌هشتم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه المپیکو رم – ایتالیا)

برنامه مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۰:
سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۱: برنده بازی شماره ۲ یک‌چهارم نهایی – برنده بازی شماره ۱ یک‌چهارم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰
بازی شماره ۲: برنده بازی شماره ۴ یک‌چهارم نهایی – برنده بازی شماره ۳ یک‌چهارم نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

برنامه فینال یورو ۲۰۲۰:
یک‌شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
برنده بازی شماره ۱ نیمه‌نهایی – برنده بازی شماره ۲ نیمه‌نهایی (ساعت ۲۳:۳۰ – ورزشگاه ومبلی لندن – انگلیس)

برچسب ها: جام ملت‌ ها
نظر شما
نظراتی كه حاوی توهین و مغایر قوانین کشور باشد منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین روز
ویژه روز
عکس روز
خبر های روز