روز نو

به روز شده در: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
کد خبر: ۲۵۲۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
نتایج دیدارهای دور نخست رقابت های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد که در گروه A تیم های آذربایجان و آمریکا به ترتیب مقابل روسیه و گرجستان به برتری رسیدند و در گروه B نیز ایران مقابل ترکیه پیروز شد و مغولستان نیز هند را شکست داد.
 
 رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، از ساعت ۹ صبح امروز (پنج شنبه) با حضور ۸ تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.
 
دیدارهای دور اول مقدماتی این رقابت ها برگزار شد که در گروه A تیم آذربایجان با نتیجه ۴ بر ۴ و با امتیاز فنی ۳۲ به ۲۹ مقابل تیم روسیه به پیروزی رسید (دو تیم در امتیاز مثبت برابر بودند) و تیم آمریکا نیز با نتیجه ۷ بر یک از سد تیم گرجستان گذشت.
در گروه B این رقابت ها نیز تیم ایران با نتیجه قاطع ۸ بر صفر تیم ترکیه را مغلوب کرد و تیم مغولستان نیز با نتیجه ۷ بر یک مقابل تیم هند به پیروزی رسید.
 
نتایج دیدارهای فوق به شرح زیر است:
 
گروه A:
 
آذربایجان، برنده ۴- روسیه ۴ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی ۲- آرتم گبکوف، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۶- جمال اوتار سلطانوف ۶
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۲- آلان گوگایف یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف ۶- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۶- رادیک ولیف ۲
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۸- ولادیسلاو بایتسایف یک
 
آمریکا ۷- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده ۶- اوتاری گوگاوا یک
۶۱ کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده ۷- شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده ۱۰- ایوریکو جولاکیدزه یک
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین، برنده ۱۰- لوان کلیخاشویلی صفر
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز، برنده ۲- جامبر کویلاشویلی ۲
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده ۸- داتو مارساگیشویلی ۳
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده ۱۱- زویادی مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳
 
گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۶ – سزار آکگول صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور ۷- چنگیز اردوغان ۵
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری ۵- صفا آکسوی ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی ۴- یاکوپ گور صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۱۲- اسلام کلیچ ۱۰
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۱۱- سردار بوکه یک
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی ۱۰- فاروک آکویون صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی ۱۰ – سلیم ارکان صفر
 
 
مغولستان ۷- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
۶۱ کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده ۴- هارپول ۲
۶۵ کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده ۳- باجرانگ یک
۷۰ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده ۴- آمیت کومار دهانخوار ۳
۷۴ کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده ۸- جیتیندر ۷
۸۶ کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو ۷ – دیپاک، برنده ۸ ضربه فنی
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده ۱۴- روبلجیت رانجی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده ۳ – کریشان صفر
 
همچنین برنامه دور دوم مرحله مقدماتی این رقابت ها که عصر امروز برگزار می شود به شرح زیر است:
ساعت ۱۸:۱۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه
 
ساعت ۱۹:۲۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران
منبع: ایسنا
برچسب ها: ايران ، امريكا ، كشتي
خبر فارسی
نظر شما
نظراتی كه حاوی توهین و مغایر قوانین کشور باشد منتشر نمی شود
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس روز
خبر های روز