روز نو

به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
کد خبر: 13961023276147789
تاریخ انتشار: 24 دی 1396 - 10:52
فیلترینگ ۳سوت جابز
امروز ۲۴ دی ماه ۱۳۹۶، در کمال ناباوری سامانه‌ی استخدامی ۳سوت جابز و تعداد زیاد دیگری از استارت‌آپ‌های حوزه‌ی استخدامی بدون اعلام قبلی و با دستور مدیر کل محترم دفاتر حوزه‌ی کاریابی و اشتغال‌زایی وزارت کار و امور اجتماعی فیلتر شدند.
ImageAlt

سامانه‌ی استخدامی‌۳سوت جابز از ۳ ماه پیش و با ارائه‌ی محصول نرم افزاری منحصر به فرد و کارآمد جهت ایجاد ارتباط بی واسطه میان کارجویان و کارفرمان و با امکان برقراری مصاحبه استخدامی‌آنلاین به میدان رقابت آمده است و تا کنون به بیش از ۲۲ هزار کارجو و ۳ هزار کارفرما امکان استفاده رایگان داده است.

جای بسی افسوس است که این اتفاق در سالی روی داده است که سال اشتغال‌زایی و افزایش تولید ملی نام گرفته است و مایه بسی تعجب است که اتفاق روی داده به اراده‌ی وزارتخانه‌ای انجام شده است که متولی اصلی حمایت از کارجویان در جامعه است و رسالت سنگین کاهش نرخ بیکاری را بر دوش دارد.

اکنون این ابهام ایجاد می‌شود که دستور به فیلترینگ کردن سامانه‌های استخدامی‌ آنلاین، آن هم بدون اعلام قبلی و به جرم رایگان بودنش برای کارجویان به چه مصلحتی رخ داده است و منفعت‌های احتمالی این تصمیم به نفع کیست؟ آیا این امر نشانی از عدم وجود اراده‌ی قوی برای شکستن غول بیکاری در کشورمان نیست؟ یا شاید با ورود سامانه‌های آنلاین استخدامی‌ و بی واسطه به میدان، ناکارآمدی روش‌های سنتی موجود در دفاتر کاریابی فیزیکی، بیش از پیش آشکار شده است!

ما بنیانگذاران سامانه‌ی استخدامی‌ ۳سوت جابز اعلام می‌‌کنیم که تمامی‌ توان و حداکثر تلاش خود را نسبت به رفع فیلترینگ سامانه به کار بسته‌ایم و در پیمودن جاده‌ی ناهموار سنتی‌گرایی لحظه‌ای از پای نخواهیم نشست و بی‌صبرانه منتظر دریافت دلیل و پاسخ متولیان این اقدام و رفع فیلترینگ خواهیم بود.

 در پایان از صمیم قلب آرزومندیم که حس تلخ ناامیدی و معضل بیکاری از تمامی‌ جوانان نخبه این مرز و بوم برای همیشه به دور باشد. اخبار مرتبط با رفع فیلترینگ سامانه استخدامی‌۳سوت جابز را از طریق صفحات رسمی‌ ما در رسانه‌های مختلف خبری دنبال کنید.

بنیانگذاران ۳سوت جابزانتشار محتوا:اخبار رسمی
عکس روز
خبر های روز